| BbRuNeTtu a întrebat:

Salut fetelor, am o întrebare pentru voi. Dacă v-ați afla în stația de autobuz și un băiat ar veni la voi și v-ar spune că are o sumă mare de bani și ar vrea să o cheltuie în compania voastră și vă propune să mergeți să luați masa la un restaurant, să beți un cocârț iar după, bineânțeles, vă spune că vrea și un oral ca la carte, ca meniul să fie complet...Cum ați proceda?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

As rade de el!

| Kiwibibilă a răspuns:

Mai Samuele iar mișuni pe aici?

| DrGoogle a răspuns:

Tu furi cam mult curent bag seama...

| xEmma69x a răspuns:

I-as spune frumos, cu sinceritate, ca ma respect si imi pare rau, dar nu sunt genul de persoana, iar in legatura cu banii, ii multumesc lui Dumnezeu ca sunt sanatoasa si ca pot muncii pentru a ii face eu, iar daca pierd suma ta sau orice altceva, primesc pe de alta parte mai mult. O fata isteata nu se vinde, munceste sau isi creaza propria munca, afacere...
• Iar daca ar fi un baiat, placut sau pe gustul meu sa-mi spuna si sa imi puna si banii in mana. I-as inapoia banii tot in mana si i-as spune: Imi pare rau, nu am nevoie de banii tai, eu, ma respect caci de nu eu, atunci cine? Esti frumos doar ca, eu am nevoie de un baiat care sa ma iubeasca, la fel cum il iubesc si eu, sa imi fie aproape (la bine, la greu), cu care sa ma trezesc diminetile, la care sa ma gandesc mereu, sa-i gatesc, sa muncim, sa ne contruim o viata impreuna si multe altele... PUNCT
(punctul pentru mine e. As pleca fara nici o vorba indiferent ca va trage de mine sau nu, indiferent ca "e o gluma" un baiat care te vrea langa el cu adevarat nu ar spune asta, nu ar incerca asa si nu ar face).
POATE CHIAR SI EL VA REALIZA ANUMITE CHESTII ^^
Iar un barbat adevarat nu plateste sa obtina ceva, are si cu cat e mai inteligent stie si va sti cum sa obtina sau intretina acel ceva ori se va descurca.
* E doar parerea mea *

| LaylaAnaMaria12 a răspuns:

Nu suntem disperate dupa bani daca vrei sa dai bani pentru sex du-te dragul meu la cu**e