| 112333444 a întrebat:

Salut fetelor, vă răpesc câteva secunde să vă întreb ceva...Să spunem că vă plimbați și un tip frumos, atrăgător, îmbrăcat bine ar coborâ lângă voi dintr-o mașină scumpă și ar face cunoștință cu voi, iar după un scurt dialog cu el, vă propune să mergeți la un restaurant, cafenea etc. să discutați mai multe și să vă cunoașteți mai bine...Și bineânțeles, vă spune că vrea să facă sex cu voi. Dacă și vouă v-ar plăcea de el, ați accepta să faceți sex cu el în mașina lui? Vă rog să fiți sincere și să nu veniți cu fraze gen *doar curvel/e fac asta, că avem demnitate etc. că m-am săturat de ipocrizie* Acum nu mai e vorba de nicio sumă de bani, doar de felul cum arată el.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ne ai tampit cu intrebarile tale. Eu din ele inteleg doar ca esti frustrat sexual, ai ceva bani si nu stii cum sa obtii sex platit

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru suntserios):

" MoneySexPleasure " - numele spune totul despre el laughing laughing

| RAY a răspuns:

Esti obsedat sexual man, si daca o face care e legatura cu demnitatea? Barbati nu ar face sex mereu? Sexul nu e ceva imoral

| Necunoscut112 a răspuns:

Hai sa spunem că nu s-ar întâmpla asta. Ce zici?

| NameInUse a răspuns:

Pai, nu e nicio problema. De ce nu?

| cæcilie a răspuns:

O sugar bay o sa-ti rezolve toate probleme astea pe care le aiwinking