| JustStitch a întrebat:

Fetelor, daca un prieten sau o cunoștința v-ar propune intr-un mod decent sa va faca sex oral, cum a-ți proceda /reacționa?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral se face numai cu iubitul/iubita sau intre soti, nu cu vecinul, cunostinta sau prietenii din grup.

Felor nu li se scoala nimic, ca sa putem face sex cu oricine si oricand, asa cum faceti voi baietii cu vazutul si erectia instanta.
Pentru noi, sexul se face numai cu cine iubim, fiindca la noi este vital sa avem sentimente, nu sex.

| sierra1 a răspuns:

Dacă omul iți permite (chiar și decent), e clar că primește semnale de incurajare, accept. Așa că nu ar trebui să fim contrariați

| Miruna333 a răspuns:

Depinde de relatie, de persoana etc. Mai multe aspecte