| лена a întrebat:

Salut fetelor! Am o mica intrebare la voi, ma intilnesc cu prietenul meu de 3 ani si ceva si de un an am inceput releatiile cu el dar nu simt nimic de ce oare? Da-ti mi un rasp.ms

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La fete e mai altfel, nu totdeauna esti multumita de actul sexual asa incat sa fi in al 9-lea cer, poate nu te potrivesti cu prietenul tau, sexual

| лена explică (pentru mona):

Nu este nici o modalitate de a se schimba asta? pur si simplu din cauza la relatiile noastre ca eu nu ma simt bine nu doresc sa se sfarseasca totul.

| mona a răspuns (pentru лена):

Atunci cand nu ne simtim bine sau extraordinar de bine sexual cu partenerul dar nu vrem sa se sfarseasca relatia, mai ramane sa nu ne plangem si sa tinem pentru noi problema respectiva, altceva nu stiu ce solutie ar mai exista, nu stiu ce sa zic...

| лена explică (pentru mona):

Mersi mult

| ιυвιтα a răspuns:

Buna!
Singurele sfaturi pe care am putea sa ti le dam, noi, cei de pe TPU, sunt:
1.Sa-i spui ca nu esti multumita
2.Sa-i dai sfaturi, spune-i sa faceti preludiul mai lung mai placut, sa va simtiti bine amandoi in egala masura.
3.Incercati alte pozitii,sunt pozitii in care femeile au orgasm garantat,de exemplu atunci cand stai tu deasupra,tu controlezi actul,si daca experimentezi,vei vedea ca dupa ceva timp, vei sti sa te misti astfel incat sa te simti bine.
Dupa un an ar fi trebuit sa stii cum e cu orgasmul si chestiile astea...ce varsta ai, te-as ruga sa ne spui.
Bafta, si vei vedea ca totul va fi mai bine, sa nu fii stresata si daruieste-te complet celui iubit.
P.S.nu orgasmjul e cel mai important si sa simti ca nu ai putea trai fara mangaierile lui si fara sa te stranga in brate...actul sexual in sine e magic daca va iubiti!