| gicu45 a întrebat:

Salut fetelor de pe TPU. am o intrebare pentru voi. de ce cind va place de un baiat si baiatul vrea sa fiti impreuna voi spuneti ca nu va place de el? de fapt voi ati vrea dar nu recunoasteti. de ce?

5 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Ma asigur mai intai ca ma place.Si daca stiu asta, de ce sa-mi mai neg sentimentele? Dar uneori nesiguranta e de vina...

| anabelisa a răspuns:

In primul rand, daca baiatul acela nu mi-ar placea nu as avea niciun motiv sa-i spun ca sentimentul este reciproc.
In al doilea rand, daca este un baiat care face misto de toata lumea, m-as gandi ca la fel procedeaza si cu mine.
Dupa cum spunea si lolylolypops nu toate fetele sunt asa!

| Azµre a răspuns:

Din prostie, din concepția că hai să-l lăsăm să fiarbă.

| lolylolypops a răspuns:

Pentru ca la majoritatea le este rusine sa nu rada acel baiat cu prietenii lui de ea sau ii este teama ca baiatul sa nu isi bata joc de ea si mai este vorba si de reputatia fetei. Sper ca ai inteles, dar nu toate sunt asa, doar majoritatea!

| Smile3 a răspuns:

Pentru ca de cele mai multe ori, ele se indragostesc de golani! ..Si le e frica ca acestia sa nu profite de ele, sau sa rada (si sa fie doar o gluma!)...Sau de cele mai multe ori sa nu creada ca le cad in brate! Dar acum, nu e obligatoriu sa te placa.Te-ai gandit ca poate a fost sincera cu tine?!