| Ronaldinho1 a întrebat:

Buna fetele..am o intrebare pentru voihappy
Cum ati vrea sa va spuna un baiat ca va place si ca ar vrea sa fiti impreuna?

Răspuns Câştigător
| Miu_Sânziana_1996 a răspuns:

Unele fete şi-ar dori un gest romantic, sau ieşit din comun, dar majoritatea apreciază sinceritatea şi respectul. NU trebuie să începi cu: "Păpuşă, eşti bună şi ar trebui să fim împreună." Un simplu, "Îmi place de tine şi aş dori să fi prietena mea" e de ajuns după ce cunoşti o fată de ceva timp şi descoperi că aveţi multe în comun şi vă înţelegeţi bine. happy

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Mie imi place clasic: Vine, iti da o floare, si iti spune ca te place.Asa mi se pare cel mai frumos.Nu conteaza cum o spune, daca zice doar un "Te plac, vreau sa fim impreuna" sau filozofeaza incercand sa te cucereasca. Daca vine cu o floare sunt jumatate cucerita.

| alexxamaria97 a răspuns:

Pai pur si simplu. Sa vina la mine si sa imi spuna: "Te plac foarte mult si as vrea sa fii prietena mea!"

| LollypopMe a răspuns:

Nu conteaza cum iti spune lucrurile acestea! Conteaza ca te place. Acesta este esentialul!

Funda?

| sweettkarina97 a răspuns:

Pai sa-mi zica direct ca ma place ar fi cel mai simplu.tu?

| Ronaldinho1 explică:

Vreau cat mai multe raspunsuri

| Ronaldinho1 explică:

Si la ce v-ati astepta de la el.cum sa se comporte cu voi smug

| NegoitaAlexandra a răspuns:

Depinde acum si ce fel de persoana este...mie mi se pare super cand un baiat vine si imi spune in fata ca ma place si ca ar vrea sa fie cu mine...dar daca fata este timida este posibil sa te evite sau sa spuna: nu stiu, vreau sa ma gandesc. FUNDA?