| Michael6996 a întrebat:

Fetelor va adresez voua aceasta intrebare. Ce fel de baieti va plac mai inalti sau mai scunzi? Daca este posibil spuneti o inaltime potrivita dupa parerea voastra. Scuzati poate nu e categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| docfunny a răspuns:

In general fetelor nu le plac baietii in compania carora sa faca nota discordanta. Adica, daca ca fata ai, sa zicem 1.60m, e cam aiurea ca el sa aiba 1.80m, iar invers nici nu mai spun laughing, desi gusturile nu se discuta si cu totii suntem diferiti...

| raluk27 a răspuns (pentru docfunny):

Nu neaparat. Eu am 1.62 si am fost cu un tip care avea 1.91 si nu era aiurea deloc. Bine, ca purtam si tocuri de 10 cm, dar tot era o diferenta intre noi. Si cu toate astea mi se parea ca aratam dragut impreuna. Ce daca eu am 1. 62? Tre' sa-mi aleg tot baieti pitici, ca sa nu fac nota discordanta? Asta e o prostie. Ideea e sa fie baiatul mai inalt, nu conteaza cu cat.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intotdeauna mi a placut ca partenerul sa fie mai inalt ca mine, undeva intre 1, 70-1, 85

| 0pufarinA a răspuns:

Si daca majoritatea raspunsurilor iti spun ca prefera barbatii de 1.60 iti cauti si tu unul la fel?
Ce importanta are inaltimea, frumusetea, felul de-a se imbraca? De ce sa fii cu unul care indeplineste cerinta cu inaltimea daca poate e prost, nesimtit etc?

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Mi-ar placea sa fie inalt. Eu am 1.69m si mi-ar placea sa fie cel putin la fel de inalt ca mine. Inaltime potrivita..nu stiu, intre 1.70m-1.80m cred :d

| raluk27 a răspuns:

Sa aiba cel putin 1.70 m.

| beautifullie a răspuns:

Mai scunzi pentru ca nici eu nu sunt cat casa. 1.75 acolo sa fie maxim. nici 1.60 nu vreau ca sa il scuip in cap

| Rebekka97 a răspuns:

Mie imi plac tipii de aceeasi inaltime sau mai inalti ca mine.Mai scunzi ar fi ciudat...sa se urce pe scarita sa ma sarute, nu?

| Michael6996 explică (pentru Rebekka97):

Ati arata straniu de tot.

| ThePokemon a răspuns:

Să fie înalt, cel mai înalt iubit pe care l-am avut, la înăltime a fost 1.78. Deci cred că mie îmi plac băieţi giganticihee hee

| CrazyGirl18 a răspuns:

Mie imi plac baietii inalti, 1, 75-1, 80 ..depinde si de tine..eu am 1, 72

| iulia a răspuns:

Mie imi plac baietii mai inalti cau 1.76-1.80

| angelwhite18 a răspuns:

E bine ca iubitul sa fie mai inalt, de exemplu in momentul unui sarut sa simti ca te poate tine ca are forta cat sa te sustina, eu am 1, 65-si sunt cu baieti care au numai pana in 1, 70. depinde de inaltimea fiecaruia.