| TraficantaDeNutella a întrebat:

Fiindca sa intelegeti mai bine am sa va spun toata povestea... Totul a inceput in clasa a 1-a cand am devenit colega de clasa cu fratele lui N ( N find baiatul de care imi place ). In clasa a 5-a am avut o problema uriasa cu unul dintre cei mai buni prieteni a lui N si atunci ma privea foarte cu dispret. Acum de cand parinti lui au devenit patroni al unui magazin (acum sunt in clasa a 8-a si el in a 10-a ) care este fata-in-fata cu blocul meu (eu stau la parter ) el sta foarte mult la magazin, si cand ma duc sa imi cumpar o înghețată sau un suc ma priveste si imi zambeste, si cand sa platesc ni se intalnesc privirile, el zambeste si eu la fel si cand ies din magazin, se uita pe geam pana intru in bloc.

Voi ce credeti? Simte ceva pentru mine? Mi rusine sa il intreb fiindca is regina timizilor... Va rog!

Key-Bye

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Eu cred ca are si el chef de o pasarica... daca era ceva serios sigur iti spunea. de atata timp din clasa 1... te-ai facut si tu buna si vrea sa tio dea unpic la rozeta

| AvrVladut123 a răspuns:

Eu iti zic sa te duci la el si sa-i spui. Daca si tu il placi pe el.Sigur si el te place pe tine. :X Iti ures bft.:X:X