| LOkk12 a întrebat:

Salut girls! la moment lucrez la un articol despre comportamentul barbatului indragostit. Si as dori,din propria voastra experienta sa-mi spuneti, cum v-ati dat seama ca un barbat este indragostit de voi. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Prin felul in care se poarta, iti acorda tie mai multa atentie decat celor din jur, daca tu mergi undeva vine si el fara sa-l rogi, te cauta, te suna, in preajma ta mereu este cu zambetul pe buze, majoritatea timpului si-l petrece alaturi de tine.

6 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Pai daca lucrezi, inseamna ca tu il faci, nu? atunci ce rost mai are daca noi iti da mura in gura? hai pune mana si lucreaza sa vedem ce tampenii debitezi cu barbatul indragostit! poate ne luminezi tu ceea ce nu au putut sa faca indragostitii de la adam si eva incoace!

| LOkk12 explică (pentru sebysebyca):

Daca vrei nu raspunde ...si nu trebuie sa jignesti pe nimeni cu asa atitudine!

| sebysebyca a răspuns (pentru LOkk12):

Nu am jignit pe nimeni, dar nu veni cu un asemenea titlu. lucrez la un articol..probabil ca iti vor raspunde cei ce vor fi impresionati de o asemenea grandoare; scrierea unui articol despre un barbat indragostit! hai, ne lasi cu asemenea bazaconii? daca te simti jignit, te simti din cauza postarii tale! astept sa citesc articolul!

| LOkk12 explică (pentru sebysebyca):

Cind lucrezi la un articol trebuie sa te documentezi din mai multe surse pentru a fi totul perfect...

| Pitiica a răspuns:

Atunci când un barbat este îndrăgostit este mai tot timpul cu capul in nori, nu prea se concentrează la nimic, se gândește la persoana iubita încontinuu, câteodată scăpa lucrurile din mana, când merge undeva caută cu privirea persoana iubita.

| AproapeDeTinee a răspuns:

Buna! Pai pentru inceput iti povestesc o intamplare de-a mea. Acum ceva timp mie imi placea de un baiat nu era prieteni dar aveam prieteni comuni, am inceput sa iesim cu toti afara si tot asa, dupa cceva timp, aveam o relatie foarte buna cu el ne spuneam totul eram ca un fel de cei mai buni prieteni, cu toate ca mie inca imi mai placea de el, dar nu eram sigura de sentimentele lui, nu i-am zis ca il plac, ca toate ca prieteni mei imi ziceau sa ii spun, dar nu i-am spus. Apoi el ma invita mereu la suc, ieseam mereu in soras numai noi doi, stateam in parculet si a fenit cu o floare la mine si m-a pupat pe obraz si tot asa continuam si la un moment dat imi pune marea intrebare daca vreau sa fiu cu el. Si cred ca ti-ai dat si tu seama de aici. Sper sa te ajute. Funda? big grin