| Trandafirul19 a întrebat:

I-am zis acum mult timp unui baiat(fost iubit) ca il plac,dar el mi-a raspuns cu mesajul "nu sunt inca pregatit pentru alta relatie"...
Am inteles prin acest mesaj faptul ca nu ma mai place,dar se uita la mine de fiecare data cand sunt in preajma lui (fara sa imi zica nimic), isi aranjeaza parul cand ma vede, ma intreaba ce fac, dar nu vorbim prea des...

Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu inseamna ca daca spun nu sunt pregatit de o relatie automat nu te place si ca nu vrea o relatie simplu, cine stie din ce motive, poate ca inca nu a uitat-o pe fosta, place o fata, e indragostit cine stie

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Vrea o pauza...

| WangLouis a răspuns:

Probabil inca te place... daca zici ca acum mult timp i ai dat mes si el nu a vrut... poate acum vrea