| Daniel9988 a întrebat:

Ieri cand eram la restaurant si serveam cina am observat ca statea cam mult pe telefon.Nici macar nu ma auzea cand ii vorbeam, trebuia sa o atentionez.Va dati seama ca pasul 2 a fost ca atunci cand ne-am intors acasa sa profit de un moment de neatentie din partea ei si sa vad ce facea acolo de era atat de important.Si am gasit cateva mesaje catre un numar nesalvat, cu prefix de Franta(0033...).Noi avem niste rude acolo dar eu nu am recunoscut numarul.App mi s-a parut ciudat ca erau trimise mesaje de genul,,ce mai faci"?,,Bine,tu?",, sa ai o zi frumoasa!" si chestii d-astea.Cand am intrebat-o mi-a zis ca e o prietena din Franta pe care a cunoscut-o cand am mers in concediu si a pastrat legatura cu ea.Dar hai sa fim seriosi frate,zi de zi ii trimiti mesaje? E din ce in ce mai stresata cand ma apropii de telefonul ei,si-a pus amprenta digitala pe el,ca sa,,nu aiba acces nimeni la datele sale"zice dansa. Apoi am rugat-o sa imi faca si mie cunostiinta cu prietena ei, sa mai vorbim una alta.La care ea: ce mananci la micul dejun? Cereale sau sandwich? Incearca cu tot posibilul sa evite subiectul.Am copiat numarul pe telefonul meu si am sunat.Nu a raspuns nimeni.Am lasat si un mesaj, nimic.Imi e frica sa nu vorbeasca cu un alt barbat.Niciodata nu s-a intamplat sa fie asa...Nu mai este ea! Am intrebat-o direct acum cateva minute daca nu are pe altcineva si mi-a spus ca e dezamagita de mine ca pot crede asta.Simte nevoia unei prezente feminine in jur, avand in vedere ca este singura din familie.Scuze peste scuze.Parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| aceton a răspuns:

Frate, baga numarul pe whats app, toata lumea are in 2k17, si vezi ce poza de profil are!

| Daniel9988 explică (pentru aceton):

Prin metoda ta am rezolvat, si da, este vorba de o alta fata.Ms.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Corespondenta personala, fie ea chiar electronica, trebuie sa fie inviolabila, nimeni nu trebuie sa-si bage nasul in ea. In cazul unei perechi, tine si de respectful si increderea reciproca. Asadar, are tot dreptul sa fie dezamagita de tine. Restul sunt simple detalii. Asta insa nu scuza comportamentul ei de la restaurant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau cauta-l pe Facebook dupa numarul de telefon.

| Daniel9988 explică:

Te rog sa iti revizuiesti compoetamentul si sa te retii in subiecte care nu te privesc.

| sleier a răspuns:

Iti spun din experienta ca daca nu avean nimic de ascuns o si suna pe acea fata sa iti demonstreze ca este adevarat ce zice.Tu esti indragostit dar sa pui botul la vrajelile femelior.Ele mereu au mintit si vor minti in continuare.Eu zic sa investighezi sa sa aflii ce se intampla.Sunt sanse sa fie un baiat.Foarte mari sanse.