| BitKode a întrebat:

Am o colega foarte frumoasa si as vrea sa stau cu ea.Dar e singura fata care nu prea vrea.Deci sa va spun cum sta treaba anul trecut eram cel mai bun prieten al ei ii faceam cadouri mai mereu de ziua ei chiar m-a sarutat si chesti din astea dar acum de cand am inceput scoala vorbesc cu ea doar asa ce faci? bine! si gata chiar i-am mai luat un cadou pe care nu la primit..Vara asta am mai intrebato de vorba pe mess dar nu raspunde sau iese imediat.Nu stiu ce sa fac la scoala ma respinge si pe mine si pe mai multi prieteni ai mei care o intreaba de vorba( vorbeste doar cu fete ) am intrebat-o ce e cu ea si spune ca nimic.Imi puteti spune cum sa o cuceresc va rog? Funda si multumesc ca ati citit.

Răspuns Câştigător
| danydany988 a răspuns:

Probabil ca s-a plictisit de tine.Incearca sa nu o mai bagi nici tu in seama pentru o vreme si ii va trece.