| BitKode a întrebat:

Am o colega foarte frumoasa si as vrea sa stau cu ea.Dar e singura fata care nu prea vrea.Deci sa va spun cum sta treaba anul trecut eram cel mai bun prieten al ei ii faceam cadouri mai mereu de ziua ei chiar m-a sarutat si chesti din astea dar acum de cand am inceput scoala vorbesc cu ea doar asa ce faci? bine! si gata chiar i-am mai luat un cadou pe care nu la primit..Vara asta am mai intrebat-o de vorba pe mess dar nu raspunde sau iese imediat.Nu stiu ce sa fac la scoala ma respinge si pe mine si pe mai multi prieteni ai mei care o intreaba de vorba( vorbeste doar cu fete ) am intrebat-o ce e cu ea si spune ca nimic.Imi puteti spune cum sa o cuceresc va rog? Funda si multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Hm, sincer nu stiu ce are, probabil are o perioada in care vrea sa-si puna in ordine gandurile ei. Ai putea sa intrebi fetele cu care vorbeste ce are de nu vorbeste cu tine... Daca nu probabil ai facut ceva de ai suparat-o, ori cineva iti pune bete in roate, la ce ma refer este ca poate cineva i-a spus ceva despre tine care nu e adevarat. Acuma vezi tu cum faci. Bafta!

1 răspuns:
| andru10best a răspuns:

Sigur are probleme in familie. Ai rabdare si fa-o sa inteleaga ca mereu o sa fii alaturi de ea, si la bine si la rau. happy