| AlexMarian2 a întrebat:

Salut.
Ieri, la Kaufland, cand stateam la coada, o fata se uita la mine si zambea.
Cand am trecut pe langa ea, mi-a spus numele apoi mi-a spus sa o caut pe Facebook.
Oare ma place sau nu?
Ma tot gandesc de ce mi-a spus sa o caut.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de evident faptul ca fata respectiva te place si mai ales ca doreste sa intre in legatura cu tine. Probabil ca ai face o mare greseala chiar de neiertat daca nu ai accepta si nu te-ai conforma invitatiei primite. Bafta si mult succes!

| ambicio a răspuns:

Întrebarea ta e amuzantă, este evident că te place, doar nu crezi că vrea să știe ce ți-ai cumpărat.

| kavasaki99 a răspuns:

Te place sigur! daca si tu o placi sau ti se pare simpatica scrie-i pe Facebook si iesiti. baftă ps: nu iti fie frica de *** laughing

| Vegeta07 a răspuns:

Nu.Duce lipsă de.