| Clauditsa_4360 a întrebat:

Buna TPU`!happy. Am cunoscut un baiat la admiterea pentru liceu, si se pare ca vom fi in aceeasi clasa. A doua zi dupa admitere am dat de facebook lui de unde am luat si idul si am vorbit asa mult...Ieri ne-am intalnit din intamplare in mall si ne-am plimbat toata ziualaughingMereu se uita la mine, si in ochii mei si zambea... Mi-a spus ca sunt speciala, ca fete ca mine se gasesc foarte greu[asta mi-a zis la telefon nu fata in fata]. Eu am prieten, doar ca este o relatie la distanta, si el stie. Dar si el are prietena si fata aceea este din acelasi cartier cu el, dar cu toate asta el ma cauta in fiecare zi, mi-a propus sa ne mai intalnim `face to face` pentru ca ii place sa isi petreaca timpul cu mine.Eu va spun sincer, chiar m-am indragostit de el, cand ma gandesc ca e cu fata aia ma simt asa prostsad. Oare el ma place? cred ca nu, pana la urma are o prietena la care cred ca tinestraight face. vreau parerea voastra, multumesc! happy

3 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Te place doar ca nu cred ca ai vrea un prieten care cum gaseste o fata mai diferita sa te lase balta.cum face cu cea actuala se uita dupa tine si saraca fata.happy

| Bulbuc_1736 a răspuns:

El incearca sa joace la "doua fronturi". Adica desi are o prietena, te invita in oras, iti face complimente si-o restul'.
Eu nu prea cred ca nu o iubeste pe prietena lui, din moment ce se da la tine.
Totul depinde de tine. Daca iti iubesti actualul prieten, ramai cu el, desi o relatie la distanta nu e cea mai indicata( propria experienta-Relatie de 9 luni-).
Iesi de cateva ori cu el, sa vezi cum se comporta, ce ii place, cum vorbeste, si rascoleste-ti inima! Sigur vei afla raspunsul.

Daca vrei, trimite-mi prin mesaj id-ul tau, sa mai vorbim.:*

Bulbuc.

| MyNameIsEarl_7418 a răspuns:

Te vei simti prost daca vei ramane cu el... si tu si prietenul tau(fostul.) si fosta lui prietena. dar pana la urma fa ce iti spune inima...