| EuDia a întrebat:

Imi place ce un baiat dar el nu cred ca s-ar uita la mine, e cu 2 ani mai mare ca mine, nu ne intalnim deloc sa vorbim.As vrea sa-l intreb daca ma place dar mi rusine si daca l-as intreba daca ar rade, sau nu o sa creada.

1)Credeti ca ar trebui sa-l intreb?
2)Daca da atunci cum l-as intreba? Ce i-as zice?
PS:Ma emotionez repede
3)Daca o sa zica " Da " atunci cum sa reactionez(sa-l sarut, sa-i zic ceva etc.)

PS:Va rog sa nu ziceti ca-s prea mica pentru o relatie.PLZ!
Am 12 ani si el 14, eu nascuta in noiembrie(deocamdata am 11), iar el e in decembrie(deci are doar 13 ani)

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa-i zica ca-l placi dar nu te astepta la minuni din partea lui

| xBlackDreamx a răspuns:

Neutrino are dreptate.ar trebui sa mai asteptihappy asteapta sa vina ei la tine.nu ii cauta tu...tongue

| neutrino a răspuns:

Eu zic sa fii cuminte. Nu-i de tine!