| gabioni a întrebat:

Sal, imi place de un baiat care merge la aceeasi biserica ca mine, e mai mare ca mine cu trei ani si mai imi zambeste cateodata cand ma uit eu la el dar nu stiu daca ironic sau ma place. catodata cand crede ca eu nu il vad se mai uita la mine(mai rar). credeti ca ar fi vreo sansa sa ma placa? retineti ca sunt mai mica ca el si mi-e frica sa nu creada ca sunt prea mica(sau o pustoaica)va rog sa-mi ziceti... dau funditehappy

5 răspunsuri:
| teiubesc_5807 a răspuns:

Daca se uita la tine nu inseamna neaparat ca te place... dar tie iti place de el? daca da cucereste-l:X

| blaksoul12 a răspuns:

Hmmm... da s-ar putea dar nu poate fi nimic sigur. Daca iti zambeste si se uit la tine nu inseamna ca te place

| rocky a răspuns:

Te pace, sigur place... iar acel zambet este semnul ca te pace

| gabioni explică:

Eu sincer il cam plac, si cred ca stie asta dar nu ma evita sau alte chestii de genul asta, chiar vb cu mine si vb despre chestii comune eu am 14 si el 16 si cevahappy vreau doar sa stiu daca sunt sanse sa ma placa nu vreau sa fiu cu el sau alte chestii vreau sa stiu ca e reciprochappy

| christina_5675 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator, si suntem de 3 ani impreuna.