| 14david08 a întrebat:

Imi place de o colega. Este destul de sexy si imi place de ea. Cred ca si ei de mine. Imi face ochi dulci laughing). Cum as putea sa ii spun ca as vrea sa am o relatie sexuala protejata cu ea? Dar fara sa se supere sau sa se simta ofensata?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!
daca ai un cuc, crezi ca poti avea si o partida sexuala?
Nu crezi ca esti mult prea mic pentru a visa la asa ceva?
Folosete-ti mana dreapta si autosatisface-te ori cea stanga, cand obosesti.

| minrest a răspuns:

Nu ai cum. Fetele nu fac partide de sex protejate pentru ca le-a propus cineva. Vezi si tu ca habar n-ai ce este sexul; ocupa-te cu altceva.

| ywar a răspuns:

Ah, si la noi s-a angajat o tinerica la resurse umane - mamaaa, mamaaa. Urlu ca lupu! Da, cam atat. O sa-i propun ceva, avand in vedere ca am mai multa experienta de lucru in institutie. O sa-i fac o prezentare a birourilor. happy
Noi ce sa-ti spunem? O iei frumos, o inviti la o bauta la tine si i-o pui! Nimic mai simplu.

| Justme1997 a răspuns:

Nu ai cum, o sa ajungi de rasul clasei. Mai bine freci pana îți trece gandul ca ai 14 anișori

| ovidiu123432 a răspuns:

Tie doar iti place de ea si deja vrei sa faci sex cu ea, dupa mine clar n-ai sanse, ia-o incet.