| anonim_4396 a întrebat:

Hmm.Buna.Imi place de un baiat, si suntem amici ne intelegem destul de bine. Am avut si o relatie sexuala cu el, si mi-a placut la nebunie, si cred ca m.am indragostit de el. El imi spune ca nu vrea relatie serioasa ca ii e bine asa, dar nu stiu ce as putea face ca sa il fac sa se indragosteasca de minebig grin Poate ma puteti ajuta si pe mine. Va pup

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

I-ai dat pasarica fara sa fiti oficial intr-o relatie. El acum crede ca te poate avea oricand, fara obligatii. Nu prea te respecta daca ti-a zis ca "ii e mai bine asa". E greseala ta. Cat despre a-l face sa se indragosteasca de tine, e complicat. Dragostea nu vine la comanda, ca si cum ai apasa un buton sau ceva. Se intampla de la sine...sau nu.

| St3luta a răspuns:

Ar fi bine sa-i spui ce simti, ca te`ai indragostit de el.si ca ai vrea sa incepeti o relatie frumoasa impreuna.foloseste-ti sharmulbig grin! tinand cont ca sunteti amici si va intelegeti bine ar trebui sa functioneze! mult succes:*

| ElisaMariaXX a răspuns:

)Pai daca zici ca ai mai avut relati sexuale cu el
Mai fa-o odata si fi cat poti u de sexy ca ail faci sa se indragosteasca de tine...
(Eu doar ma uit la baieti si sunt toti dupa mine laughing. )
In fn. deci fa ce ti-am zis si o sa fie super bine pentru tine :p