| JohnnySilverhand a întrebat:

Salut, imi place de o fata, ea stie ca-mi place de ea, de cand i-am sus ma ignora pe facebook, in viata reala decat la scoala ne mai intalnim, drumul spre casa era acelasi pana la o rascruce, dupa ce i-am spus a schimbat drumul. Faza e ca ii place de un coleg. La sfarsitul unei activitati cu scoala mergem sprecasa si a pus ca nu il mai place, ca e prost, ca a trecut. Eu o cred, de atunci incerc foarte tare, sa fiu gentleman, intr-o excursie ploua si eu i-am dat haina mea, si nu imi era frig deloc. Daca as continua in modul asta as putea sa o cuceresc? In momentul actual nu am sanse, am intrebat-o pe cea mai buna prietena a a ei, daca as avea sanse, daca ar accepta sa fie cu mine, iar ea a zis nu. Mie imi este frica de refuz, fiinda o iubesc prea mult.

3 răspunsuri:
| Aalexander a răspuns:

Tre sa gandesti cu o mentalitate de misogin.
Da-o-n branza de pisicuta. ori te bagi tare fara mila pe ea, ori las-o moarta.
Cea mai buna solutie pentru sanatatea mintii. fete sunt la fiecare metru; nu te opri pentru una.

| AmaliaMarilena a răspuns:

Pff. Iti pun o întrebare. Cați ani ai?

| Steffy_Stelea_1995 a răspuns:

1. daca te ocoleste inseamna ca si ea te place.
2. ai grija cu gesturile asta de gentelman ca poate o sa i se urece la cap.
3.pentru viitor nu mai adresa intrebari de genul asta prietenelor fetei ca nu o sa te ajute cu nimic.