| Shifty2k02 a întrebat:

imi place de o fata de la mine din clasa si ea tot ma ignora. cum pot sa o cuceresc

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ignorand-o,la randul tau.
Fetele sunt pline de contradictii, daca ea te-a tot refuzat si s-a obisnuit ca numai tu sa-i dai atentie si ea sa-ti intoarca spatele, acum e randul tau s-o ignori.
Total.
E posibil sa o intrige schimbarea ta de atitudine si sa incerce sa se apropie ea de tine.
Daca n-o va face, inseamna ca e cazul sa accepti refuzul ei, inseamna ca intr-adevar n-o interesezi si dragoste la comanda nu se poate!

| Shifty2k02 explică (pentru greece12):

Multumesc mult!

| greece12 a răspuns (pentru Shifty2k02):

Nu ai pentru ce, sper sa fii norocos si fata sa devina curioasa!
happy