| Sfinnx a întrebat:

Se apropie saptamana altfel si se pare ca vremea e urata._.
Anul trecut pe vremea asta era caldura afara si puteai merge la scoala in tricou si o jacketa.Dar nu. acum noi trebuie sa mergem cu caciuli si cu geci groase deoarece e frig -.-
Desigur cred ca toti dintre noi vor avea parte de o excursie,dar din cauza timpului, daca o tine asa nu o sa mai avem parte de distractie...
Voi ce activitati faceti in acea saptamana?

4 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Noi mancam finetii legati la maine, facem perechi baieti fete intr-un sac si ne deplasam tinand in maini linguri cu oua in ele. Excursii la muzeul localitatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-nţeleg că doar dacă vezi soarele sus pe cer poţi să te distrezi? Dacă nu vezi soarele stai şi plângi? Frate...

| Privacy a răspuns:

Noi stam acasa, s-au nimerit zilele liceului in saptamana altfel si doar cei ce sunt implicati in diverse activitati merg la liceu. Restul se bucura de o saptamana in plus de vacanta.

| RkB a răspuns:

Sunt destul de amuzante si competitile.
Ceva gen Boys Vs Girl. Sau alte jocuri, in caz ca nu mergeti in excursie.
Ne mai amintim si noi de jocurile copilarie...