| salut a întrebat:

imi place de o fata f mult. am fost colegi de generala si inca de atunci imi placea dar imi era rusine sa o invit in oras sau ceva pentru ca eram. mai grashappy. acum am slabit si arat mai bine. nu stiu cum sa fac sa o invit in oras. si are si prieten happy

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Iti dau eu un sfat personal. Asteapta sa termine cu prietenul ei, si abia atunci poti incepe SA TE IMPRIETENESTI CU EA. Astepti sa'i treaca suferinta, si apoi o inviti in oras.

| ionika17 a răspuns:

Sal, daca are prieten nu stiutiu daca poti sa faci ce vrei. Daca ea il iubeste si tine la el nu prea poti sa faci nimic numa daca si ea te place pe tine atuncea poate da, dar sper ca nu vrei sa ii desperati ca nici tie nu ti-ar place daca a-i avea o prietena si sa vina unu si sa ti-o fure. Dar oricum incearca daca si ea te place merita sa faci ceva daca nu asta e mai sunt fetehappybafta

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

De acord cu derye atunci cand se desparte tu o suni etc nu imediatlaughing si vb cu ea ai atunci o sa ii intri la suflet si o sa zica ca o intelegi etc poate asa merge dar daca te bagi acum s-ar putea sa iese rau poate sa te urasca si in cel mai rau caz daca tipu e jmecher sa te bata sau tu pe elbig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt alex am 17 ani cum nu poti so inviti in orasi