| Yey123 a întrebat:

Salut.
Imi place de o fata la scoala, ne tinem in fiecare zi de mana in fiecare pauza, astazi chiar si in timpul orei, ne imbratisam de cateva ori, totul e perfect dar problema este ca ea are deja un iubit.
Nu stiu de cat timp il are, cine e, stiu doar ca exista si as fi vrut ca el sa nu existe.
Ar trebui pur si simplu sa stau si sa astept?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa fii mai bun decat acel presupus iubit pentru ca ea sa-l schimbe cu tine.Incerca sa o saruti si daca vei reusi poti fi asigurat ca ai castigat.Ai putea forta nota prin invitarea ei la o plimbare si in acest timp sa-i oferi o floare impreuna cu o dulce sarutare.Ar trebui pur si simplu sa actionezi cat mai repede si cat mai intens. Succes.

| neutrino a răspuns:

Ce treaba ai tu cu iubitul ei? Imbratisati-va mai departe in linistea voastra, dar incearca sa si o pupi!

| Yey123 explică (pentru neutrino):

Am treaba cu el pentru ca eu vreau sa fiu impreuna cu ea, eu vad ca ii place de mine pentru ca altfel nu m-ar lasa sa o tin de mana, sa o imbratisez. dar daca e impreuna cu altul e foarte complicat.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru neutrino):

Daca vine ala la scoala si il bate?sad

| neutrino a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Daca ea "sta" la pupat, de ce sa-l bata pe el?

| SkyPilot a răspuns:

Nu, ataca! Fa-i complimente discrete, arata-i ca o placi mult, invit-o pe afara, ofera-i un trandafir rosu, fa-o sa se simta iubita si ocrotita.
Daca nu faci nimic, fata va crede ca esti bleg sau nu esti interest sufficient si iti va da papucii. Fii barbat si o sa isi ia ala papucii!
Dar atentie, poate sa iti faca si tie mai incolo ce ii face lui!

| CuieMoco a răspuns:

Daca ei ii place de tine si tie de ea. Eu nu vad problema cu iubitul ei laughing.