| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Imi place de o fata si ea mi-a recunoscut in fata ca ii place de mine.Am rugat-o pe o prietena de a ei sa o intrebe daca vrea sa fim impreuna, prietenei ei i-a raspuns ca vrea.Cand am intrebat-o a raspuns "nu stiu" timp de o saptamana si apoi a spus ca nu vrea.Pana la urma eu ce sa inteleg din tot ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Razvann97 a răspuns:

Trebuia sa fii vorbit tu cu ea, ea pe tine te placea, nu trebuia sa stie altcineva despre. Posibil i-ai ranit sentimentele in vreun fel, incearca sa aflii cand, cum si de ce s-a intamplat sa nu mai vrea happy.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si-o dat seama ca esti un mare bleg, pe unde erai tu in momentul cand tio zis ca ii placi? cu siguranta de gandeai la GTA. auzi la el parca ai fi o fetita, in loc sa fi barbat sa ii zici in fata, o pui pe prietenasa sa o intrebe ca tu nu ai limba. normal ca nu te mai vrea. fetele urasc blegii.

| wolder a răspuns:

Nu mai pune prietenele sa intrebe...
intreaba tu ca d-aia esti barbatwinking
Sa intelegi ca ea nu a fost foarte impresionata ca n-ai intrebat-o personal, sa nu mai faci asa niciodata.
SI sa mai intelegi ca ea pare cam nehotara...

| wolder a răspuns:

laughing

| ZOB a răspuns:

Ca e idioata.

| persseuss a răspuns:

Da-i o mare palma

| neutrino a răspuns:

Destept baiat! Bine ca i-a venit fetei mintea la cap! Ce sa faca ea cu un baiat care nu este in stare sa-i spuna in fata ca o place?

| Azµre a răspuns:

Ești bleg că ai pus pe alta să vorbească în locul tău! Data viitoare vorbește tu!

| Liliana1981 a răspuns:

Ai introdus prea multe necunoscute in ecuatie cand totul era asa simplu. Asta s-a intamplat.

| july00 a răspuns:

Pai mai intreeab-o odata..pe ea..nu pe prietena sau altcineva.pe ea..Succes!

| darius1001 a răspuns:

Poate vroia sa nu mai stie nimeni dar asta e omul din greseli invata noroc.

| carinutza373 a răspuns:

Las-o baltă, asta inseamna ca nu te mai place, gaseste alta care sa stii sigur că te va place mereu! FUNDA?

| Denn28996 a răspuns:

A deranjat-o faptul ca nu ai avut destul curaj sa ii spui tu, ar fi apreciat mai mult si ti-ar fi spus da.