| anonim_4396 a întrebat:

Salut, îmi place mult de o fata, care are clasa lângă mine...dar nu știu cum sa ii zic... dacă ii zic încep colegi sa facă glume...sunt foarte imaturi colegi mei...
Deci cum sa procedez?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| vladut22w a răspuns:

Bai nu-i baga in seama
Fa ce trebuie, adica sa te combini cu fata
Doar vrei sa te combini cu ea nu cu colegii

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frateeeee pai care e problema lor stii ce eu traiesc de mult dupa un moto....Prostii se trateaza cu indiferenta lasa-i sa zica ce doresc sa nu pui la suflet ce zic altii e logic ca au ciuda pe tinewinking bafta cu fatasmug tongue

| Raizen69 a răspuns:

Fac glume deoarece nu au ei curaj sa abordeze o fata, nu trebuie sa ii bagi in seama.

| Alina2910 a răspuns:

Vorbeste cu ea in particular pe mess sau pe facebook

| anyway18 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa te intereseze de colegii tai lasa-i sa zica ce vor sa faca misto, dar nu-i baga in seama.cu fata trimite-i un biletel fiind cea mai veche metoda, dupa ore ia-o de mana si ia-o si spune-i ce simti.pwp

| emarius a răspuns:

Sa nu le dai importanta.Ai mai multa incredere in tine.Intalnestete cu ea, spune-i ca o placi.Vei vedea si vei simti o schimbare.Cu incredere.Succes happy