| Maryyyaa a întrebat:

Heeey.Îmi place foarte mult de un băiat, cam de 4 luni și nu știu dacă si el mă place suntem colegi de clasa el sta în fața mea și mereu mă tachinează, face glume cu mine. Problema este că nu știu dacă și el mă place.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vorbeste cu el, pe mess sau unde vreti, si din vorba in vorba, poate se ajunge la o relatie.

| 1997onur a răspuns:

Și de ce nu îl întrebi? de ce nu-i spui adevărul?

| Maryyyaa explică (pentru 1997onur):

Pt că mi-e frica sa nu mă refuze, apoi să spună la toată clasa și să râdă de mine

| 1997onur a răspuns (pentru Maryyyaa):

Alegerea îți aparține ori îi spui adevărul cați place de el ori nu-i spui Adevărul tu decizi decizia este a ta.