| Alonzo21 a întrebat:

Imi place mult o fata dar nu stiu cum sa o cuceresc.Pana acum nu stiu daca este interesata sau nu de mine dar totusi mi-asi dori sa fiu cu ea, deci va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...incearca sa afli ce gen de fata e (sensibila,vulcanica,rockerita,etc.).Apoi,incearca sa vezi din ce aspecte se potriveste cu tine.Apoi,incepe sa discuti cu ea,mai intai pe mess sau pe orice alta retea de socializare.Apoi,urmeaza pasul cand incepi sa vorbesti cu ea si in viata reala (adica fata in fata) lucruri banale.Apoi,incepi sa o intrebi lucruri mai intime,pana cand ajungi si la intrebarea "De cine iti place?". Daca nu vrea sa iti raspunda,inseamna,ori ca nu are incredere in tine,ori ca te place. Daca se intampla sa iti raspunda ca ii place de alt baiat,incerci sa vorbesti cu ea cat mai mult de el,ca si cum ati fi prieteni. Daca se intampla sa nu iti raspunda (cum am zis mai sus), o lasi moarta o perioada, fara sa o capiezi. Apoi, iti iei inima in dinti, si ii spui ca o placi.Acum,urmeaza ca tu sa imi spui "Usor de spus, greu de facut." Dar, daca nu risti, nu castigi, corect? Sper ca te-am ajutat!

| Annim a răspuns:

Ai ai aiiii AMIGOS,, te-ai indragostit si tu? Incepe cu chaturi pe mess alege teme interesante, cind vei fi destul de familiarizat cu ea cere-i numarul de telefon,, daca iti e frica afla-l de la prietenele ei. Cere-i skypeu-l aranjeazate bine dar nu te gati ca pentru nunta(cind vorbesti pe skype). Aceasta este o alternativa daca nu vrei sa iesi din casa. Dar daca doresti oral intra in discutie cu ea intreab-o ce mai face fa-i multe glume,, incearca sa te apropii de ea prin prieteni comuni va fi mai usor (de obicei eu astfel fac,,, fac multe glume intr-o companie unde e fata X si deci creez o imresie buna) (: GOOD LUCk

| dragonladyflame a răspuns:

O vezi des? e din oras cu tine? cerei numarul. vorbeste deschis cu ea.eu stiuthinking doar fii tu insuti.bafta

| ValyMT2 a răspuns:

Du-te si vorbeste cu ea. Stai vreo 2 zile mai mult timp cu ea si dupa spune-i ca iti place de ea e foarte simplu.

| pwf98 a răspuns:

Pai incearca sa afli daca ea te placa.winking