| Legend123 a întrebat:

deci, mie imi place de o fata de la mine din liceu. nu am mai vorbit cu ea insa as vrea sa o bag in seama pe facebook prima data. vreau sa ii spun ceva gen: "Buna, ce faci?", dar nu stiu cum sa continui ce sa o mai intreb. cum vad daca e interesata sa discute cu mine sau chestii? va roog ajutati-maaa, ofer FUNDA

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ia incearca cu buna ce faci si vezi cum continua discutia daca merge ok invit-o in club, beti pana va rupeti pe urma rupeti patul

| Oana92 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dar tu daca nu o imbeti nu o poti vraji suficient de bine incat sa faca sex cu tine? laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Oana92):

Cu bautura e mai usor

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu neg.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ea iti raspunde "bine, tu?" tu o sa zici ce faci tu.Wow. De ce nu ii spui la scoala ce ai de spus? Toti baietii asta fac, scriu pe facebook.O sa aprecieze ca in sfarsit un baiat are curajul sa ii spune in fata ce are de zis.

| 0Andrew0 a răspuns:

Cel mai bine inceara in real life.O sa-i starnesti interesul mult mai mult asa.