| marioneta1991 a întrebat:

am 12 ani, si m-am indragostit de un baiat. el este in cealalta clasa, dar nu stiu daca si lui ii place de mine, desi se uita cu o privire speciala.mai demult mi-a spus ca ma place, dar atunci eu nu eram interesata de el.acum il plac, oare si el ma place? ce ziceti? va rog ajutati-ma pup

Răspuns Câştigător
| Helena2011 a răspuns:

Pai imbracate frumos si sa fii cat mai civilizata si daca ai o prietena buna in clasa roag-o sal intrebe daca te place dar sa nu ii spuna ca tu iai spus prietenei tale asa poti fii cu el

2 răspunsuri:
| Diaa_8436 a răspuns:

Buna si tie happy ...ha ha ha ce test pe net straight face?!
Parerea mea este happy ca ar trebui sa-ti vezi de scoala[ca acum trece vacanta]!
Tu inca esti o copila happy si mai ai de copilarit-->lasa dragostea laughing ca ai destul timp!
Dar daca tot insisti...happy fa rost de adresa lui de messenger[sau daca o ai] vorbeste cu el,spune-i ceea ce simti...Dar faza k netu e aiurea,asa ca incearca,, face to face'' happy sa te creada indrazneata, nu smq intre 4 pereti!
Daca e mai timid tipu[si daca te place] -> fa tu primul pas, nu`i rau happy
:*

| marioneta1991 explică:

Ce ziceti sa fac test pe net? de ala de dragoste,si am uitat sa mentionez, vreau sa il seduc, sa ma sarute cum sa fac?

| Helena2011 a răspuns (pentru marioneta1991):

Pai imbracate frumos si sa fii cat mai civilizata si daca ai o prietena buna in clasa roag-o sal intrebe daca te place dar sa nu ii spuna ca tu iai spus prietenei tale asa poti fii cu el