| LiLu a întrebat:

Salut
Imi place mult un baiat, e clasa a 11-a iar eu a 8-a. E atit de dragut, simpatic, frumos. El nu ma cunoaste si nici nu stie ca il plac. Despre el nu stiu nimic, am aflat azi doar cum il cheama. Vreau sa fac ceva ca sa fiu cu el. Nu am vazut vreodata un baiat mai frumos. Va rog, dati-mi un sfat, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mandy3 a răspuns:

Intro pauza iesi cu prietenele daca te intalnesti cu el ii zici buna. daca iti zice buna incepeti sa conversati.nu fii prea directa intreaba-l daca are prietena. daca siar dorii una.
Succes:X sper la o fundita

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Baietii de varsta lui nu prea se uita la cele de varsta ta.Numai daca fata arata prea bine sau nu are succes la celelalte de varsta lui sau chiar mai mari! Eu zic mai intai sa incerci sa ti-l faci prieten iar apoi sa ii demonstrezi pe parcurs ca va potriviti! Si nu te uita la cat de frumos e...ca tocmai astia carora le sunt mangaiat orgoliul stiu cum sa rupa inimioare!

| marcelan25 a răspuns:

laughing Stai sa-ti spun eu ceva, uneori frumusetea inseala! Si nu te lasa orbita de el, afla-i intentiile, cunoaste-l. Bafta!

| vyo a răspuns:

Afla intai daca are prietena si pe urma treci la fapte, adica sa incepi sa-l 'cuceresti'.

| assus a răspuns:

Afla daca are prietena. si de obicei baietzilor le place sa fi mai directa... depinde! daca ai avut prieteni inainte daca nu... te pot ajuta pe privat cu ceva mau multe sfaturi yo_assus