| MarianDeluise a întrebat:

SaLuT.
Imi place o fata, dar ea nu imi da importanta. Cum ii atrag atentia? big grin

Răspuns Câştigător
| 5yr0Kk a răspuns:

Pai...depinde...sunt fete care vor sa fie curtate doar de baieti mai mari cu 3-4 ani ca ele..ca cica sunt mai tari..nu este adevarat..dinpotriva..sunt vazute rau in societate
Poti sa ii spui ca o iubesti..si sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna. ajuta daca faci si pe sesibilul...Nu trebuie sa fi prea insistent cu ea pentru ca fetele vor sa pari interesant sa le trezesti curiozitate
Dupa ce ii zici sigur va zice nu.fa pe indiferentul asa va crede ca nu o mai iubesti si probabil ca va incepe sa te placa si ea.
Incearca sa fii tu insuti, asta e cel mai important, sa te comporti frumos cu ea, cate un buchet de flori iar nu strica., incearca sa o intelegi sa o ajuti cand are nevoie
Bafta!

4 răspunsuri:
| Aeri a răspuns:

Îmbracă-te ca o balerină şi fă-i o serenadă sub balcon.
Dacă nu are balcon, sigur are grădină.

| UngUrU777 a răspuns:

Nu sunt sanse sa te placa dar fa-o tu sa te placa! Vb mult cu ea

| loorentzoo a răspuns:

Nici cum treci la alta, daca i ar fi placut de tine ar fi facut ea un gest subtil, ceva