| dOody a întrebat:

Imi place de el. Cum sa ii atrag atentia?

7 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

S-a mai discutat in mii de intrebari pe siteul asta...

daca vrei un raspuns original, uite aici: cumpara-i o placa video. Cu cat e mai mare (ca dimensiune) si mai groasa (la fel...) si mai colorata si mai futurista o sa fie mai impresionat.

| alexgogo a răspuns:

@dOody, vrei sa imi zici ca daca tie iti ia un baiat nu stiu ce hainute sau bijuterii nu iti atrage atenta?

| xxdd a răspuns:

Baga-te in seama cu prietenii din anturajul lui. iesi pe afara cu ei.
si cu el.

| dOody explică:

Alexgogo, nu esti obligat sa imi raspunzi la intrebare. Daca vrei sa iti etalezi smecheria, du`te in alta partewinking

| dOody explică:

Exact. chiar nu ma impresioneaza cu nimic

| ella_7332 a răspuns:

Pai trebuie sa fii tu insuti![ in primul rand]
Sa nu il sufoci prea mult big grin
Sa practici impreuna cu el lucrurile voastre preferate.
iar daca si el simte acelasi lucru pentru tine cu siguranta nu vor fi probleme si totul va veni de la sine fara sa faci lucrurile de mai suswinking

Succes!

| cookiemonster_3945 a răspuns:

Pai, sunt mai multi pasi:
1. Intereseaza-te de ce ii place! Discutati! Cine stie, poate aveti foarte multe lucruri in comun!
2. Arata-i ca il placi! Daca nu ii dai niste semnale, o sa creada ca esti dezinteresata si o s-o lase balta.
3. Foloseste ajutorul prietenilor! Daca aveti acelasi grup de prieteni, puteti juca adevar sau provocare, iar prietenele tale pot pune provocari de genul "saruta-l" sau "imbratiseaza-l"!
Sper ca te-am ajutat! Mult succes!winking happy