| creata13 a întrebat:

Imi place si mie de un baiat, dar nu stiu daca el simte la fel.Cateodata am impresia ca ma place sau cel putin ma simpatizeaza, dar apoi nu stiu ce sa mai cred.Cum as putea sa-l fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| lalabanana a răspuns:

Fi naturala...baietzii apreciaza..De ce nu il intrebi? la unii baietii le plac fetele indraznete ..Intreaba-l pe prietenul lui cel mai bun..Fi deschisa cu el si mai ales fi uh insati.

4 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Nu prea ai cum sa il faci tu sa te placa.Trebuie sa aiba el lumina aia din privire atunci cand te vede.Iar, tu nu poti sa i-o redai.Lumina aia vine din strafundul sufletului, si nimeni nu poate sa "intre" acolo ca sa schimbe ceea ce simti. Daca te place cu adevarat, ti-o va spune el la un moment dat, dar pana atunci tu trebuie doar sa astepti.Eu astept de aproape 6 ani, si cred ca o sa mai am de asteptat.Dar, nu ma plang.Ma gandesc ca atunci cand iti doresti ceva cu adevarat, sigur il vei primi.Cred ca asta ar trebui sa faci si tu.NU CREDE IN MIRACOLE, BAZEAZA-TE PE ELE!

| NicklausMikaelson a răspuns:

Fi Sireata si pune pe cineva in care are el incredere sa-ti spuna adevarul despre ce simte fata de tine. sau fa-ti curaj si intreaba-l tu ( problema asta o am si eu da. lol. laughing )

| gabriellighting a răspuns:

Timpul iti va arata asta, dar incearca sa vezi daca chiar simte ceva pentru. tine sau nu. Cauta o imprejurare potrivita.

| maryyy28 a răspuns:

Fii tu insusi asa ii vei demonstra ca esti o fata ok si poate incearca ceva cu tine;* succes