| Larisa_5606 a întrebat:

Este vorba de un baiat. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma insa nu s-a intamplat nimic.Ne-am certat insa se pare ca ne-am impacat de la un timp.Cand ma vede si stam ceva timp tot incearca sa ma enerveze si sa ma scoata din sarite.Eu cred ca nu ii sunt asa indiferenta dar nu stiu ce sa mai cred.Cum as putea sa imi dau seama exact daca simte ceva sau nu? Niste semne, apropouri ce sa fac? Multumesc

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Buna,trebuie sa il provoci si tu nu? Sa intri in jocul lui cu glume sa-i raspunzi la provocari asa va vedea ca nu iti e indiferent si sigur va incerca mai mult! Fii tu insuti si vei vedea ca va indrazni mai mult! Multa bafta!