| EndouMamoru a întrebat:

BIG PROBLEM.....Inainte ar trebui daca nu ati citit-o inainte sa o cititi pe asta: http://www.tpu.ro/......ar-mie-nu/ ...Asta e problema: Acum imi place de fata asta si nu stiu cum sa ii spun!

Vre-o idee? Funda

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Esti cam babalau ca abia acu'
Dar ma rog, cum sa ii spui? cel mai bine fata in fata! si sigur se va bucura enorm!

| EndouMamoru explică:

Merci da....acum nu sunt sigur daca ei ii mai place de minelaughing

| kagome17 a răspuns:

Fata in fata este cel mai bine, daca ea nu mai tine la tine treaba ta ar fi sa o recuceresti (asta in cazul in care chiar ti mult la ea), atragei din nou atentia si arata-i ca iti pasa de ea. Bafta si sper sa reusesti

| kagome17 a răspuns:

P.S se pare ca tia atras mai tare atentia cand nu tea mai cautat..cum se invarte roata. Oricum sper sa reusesti