| anonim_4396 a întrebat:

Daca beau inainte sa ma dezvirginez am mai mult curaj?
este aceeasi durere sau uit de mine si nu mai simt nimic, nici placere nimic nici durerehee hee? sunt fata tnxlove struck.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu face asta, intelept este sa astepti cu dezvirginarea pana nu iti va mai fi frica de ea. Asta e semnalul ca organismul e pregatit.

Abh
| Abh a răspuns:

In viata trebuie sa ai putina tarie de caracter.Inceputul vietii sexuale ar trebui sa fie ceva deosebit, trait pana la cele mai inalte culmi. In viata exista si durere nu numai placere. Ce ar fi sa te duci sa nasti beata tocmai ca sa nu simti durerea? Gandeste-te un pic! Daca ti-e asa de frica de primul contact sexual, atunci poate ca nu esti pregatita si ar mai trebui sa il mai amani.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cum sa zic a bea inainte de a intretine relatii sexuale, da intervine si un pic de curaj, iti lasi inhibitiile deoparte. Dar ai grija sa nu te imbetii rau de tot...bineinteles ca placerea va exista. durere nu se stie daca vei fi excitata probabil ca nu...are si bautura rostul ei
Insa ai grija cu cine o faci.ca mai tarziu sa nu regreti;*

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Cam o idee proasta.
Cand ai ceva la bord (ceva mai mult) nu stii ce mai faci, intr-adevar nu mai simti nici o durere.hee hee
Ai si tu un pic de sange in tine.
Imbarbateaza-te si treci la treaba.big grin

An nou fericit!
Pa, Pa.