| davidut11 a întrebat:

Cand am sa o fac cu prietena mea cum fac sa nu o doara cand o dezvirginez sau macar sa reduc din durere

Răspuns Câştigător
| loryluv a răspuns:

Pai incepi usor si sa fii mai romantic mai atent si de durut tot o s-o doara e virgina pana la urma aici depinde si de ea nu doar de tine pentru ca daca ea o sa stea incordata si o sa aiba si emotii ceea ce este de asteptat o sa o cam doara dar tu poarta-te finut si ai sa vezi ca totul o sa fie bine.

1 răspuns:
| Explosions a răspuns:

Mai intai dai usor ca sa se obisnuiasa iar apoi incepi