| fuchsiacherry a întrebat:

Salut inainte nu credam ca o sa imi placa de un coleg de clasa, dar uite. imi place enorm de mult si as vrea sa ii atrag atentia cumva
P. S el m-a bagat in lista lui de mess dar nu imi zice nimic

2 răspunsuri:
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Mda...asa's de obicei unii laughing pai asa(exact asa) am patit si eu dar nu de cl e tot in cl a 7 ma rog asa deci intra u in vorba cu el intr cf? etc...afla lucruri despre el si vorbeste despre asta, la scoala baga-te in seama spune-i buna du-te pe la el si intr diverse chestii te asigur ca, cu timpul o sa-i placa si lui de tine asa, deci intra u in vb pe mess si te asigur ca o sa continuati mult amandoiwinking funda?kiss (daca mai vrei sa stii ceva da-mi un mesaj si iti dau id meu sa vbim)

| jora92 a răspuns:

Cum ai vrea sa fie? numa ai intrat tu pe mess hot si el pe tine raised eyebrows?
daca iti trebuie o sa muncesti fii insistenta trebuie sa stii ce ai place ce interese are, la urma urmei fa-ti un plan ce ai de gand sa vorbesti cu el dar sa incepi cu ceva banal.
Daca iti place asa tare fa-l sa-i placa sa vorbeasca el cu tine sa iti povesteasca, sa se simta stapan pe discutie asta il va face sa simta "barbat" aceasta siguranta pe care o oferi il va face sa te caute el pe tine.Si voi cu teoriile chibritului...
numa ai grija sa nu fii prea insistenta ca cica poti da pe mess ignore thinking