| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... am nevoie de ajutor.Imi place f mult un coleg dar cred ca el o place pe cea mai buna prietena. ce sa fac ca sa-i atrag atentia? cum sa-l fac sa ma placa pe mine? PLS HEEEEEEEELP!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lol prin aceeasi situatie trec si eustraight face imi place foarte mult un coleg insa el o place pe o alta colega cu care ma inteleg destul de bine... eu i-as zice ca imi place de el dar imi este frica ce reactie ar putea sa aibastraight face acum, tu il cunosti pe acela si iti dai seama dupa comportamnetul lui cum ar reactiona, cel mai bine ar fi sa-i spui stiu ca iti va fi greu dar daca te vei ascunde pentru toteauna cu asta ce vei castiga?happy multa bafta:*

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai daca prietena ta nu-l place este bine dar daca il place nu este deloc bine pentru ca voi va puteti certa pentru el bagate in seama cu el cand vorbeste despre ceva bagate si tu in discutie cheama-l la tine la banca si spune-i sa va jucati adevar provocare procent sau sarutare inima sau razbunare si cand spune procent ii spui cat la % te place bagate mai mult in seam cu el

| pretzel a răspuns:

Prin aceeasi situatie trec si eu. deci baiatul de car eimi place o place pe o alata fata dar eu si cu acea fata nu prea vb asa ca...nu ar fi o pb. asa ca aveti aici 3 care va cer ajutorul :X eu, dyanna29 si Andry05

| Ciresikaaa a răspuns:

Intreab-o pe prietena ta daca ii place de el, daca ai norocul si zice nu poti sa te conporti mai frumos cu baiatul acela si cine stiehee hee

| anonima3826 a răspuns:

Multumesc! prietena mea nu-l place dar as vrea sa imi mai dati sfaturi PLS!