| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, inteleg ca-si pierde glandul din sensibilitate dupa circumcizie, dar va afecta asa mult si plăcerea oferită femeii? Mai bine sa se simtă ea bine. Stiu v-am omorât cu circumcizia, dar vreau sa aflu cat mai multe si cat mai real.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Femeia se simte EXACT LA FEL de bine d.p.d.v. al placerii si satisfactiei indiferent de starea penisului, de a fi cu preputiu sau penisul circumcis. Placerea se diminueaza in cazul barbatului. Sanatate!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Placerea trebuie sa i-o creezi tu, ca sa fie multumita. Prin experienta sexuala pe care o ai. Daca o ai.