| Razvan1_4095 a întrebat:

Intr-o seara am fost la o fata casa cu mai multe fete si baieti.Acea fata era singura acasa.Toti baietii aveau prietene in afara de mine si un baiat si era si o fata libera.Eu eram pe canapea cu ea (dar nu unul langa altul) si celalalt baiat pe un fotoliu.La un momentdat acel bait a agatat fata.
Ce ar fi trebuit sa fac ca sa o agat eu?
Si ce ar trebiu sa fac de acum in colo ca sa agat si eu o fata (la scoala sau in cercul de prieteni)?
Va rog foare mult un raspuns!
Dau funda!
Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| pakito a răspuns:

Sa fi mai curajos, sa nu-ti fie rusine de o fata. Fetelor nu-i plac baietii fara tupeu.Fi mai ' smecher ', trebuie sa ai vrajeala in tine.

3 răspunsuri:
| johnyboy a răspuns:

Fa ce-a facut prietenul tau...nu te-ai uitat sa vezi cum procedeaza, daca i-a mers fa ca el

| Nov a răspuns:

Nimic .

| Sleep a răspuns:

Incearca sa fi foarte sigur pe tine si nu te lasa descurajat de nimic