| Razvan1_4095 a întrebat:

Intr-o seara am fost la o fata casa cu mai multe fete si baieti.Acea fata era singura acasa.Toti baietii aveau prietene in afara de mine si un baiat si era si o fata libera.Eu eram pe canapea cu ea (dar nu unul langa altul) si celalalt baiat pe un fotoliu.La un momentdat acel bait a agatat fata.

Ce ar fi trebuit sa fac ca sa o agat eu?

Si ce ar trebiu sa fac de acum in colo ca sa agat si eu o fata (la scoala sau in cercul de prieteni)?

Va rog foare mult un raspuns!

Dau funda!

Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Дηdu a răspuns:

Buna Razvan!
Sfatul meu este ca ar fi trebuit sa actionezi tu primul in aceea seara,adica sa iei atitudinewinking trebuia sa socializezi cu ea... sa i faci complimente si sa deschideti un subiect comun mai interesant,puteai porni de la orice si dupa o mai intrebai de prieteni, relatii, se gaseau multe.happy.De acum cand vrei sa cuceresti o fata incearca sa afii "dulce". Fa ceva sa iesi in evidenta in fata celorlati sa fii mai sus decat ei pentru ca fetele sunt atrase in general de baietii vorbareti si distractivi in sensu de atractivi adica sai atragi interesul prin inteligenta nu neaparat in culturala macar in cea a limbajului si a interacionarii cu celelalte persoane.Dar fetei respective pe care o vrei ofera-i ceva mai mult cum ar fi o exprimare diferita prin limbaj fata de ceilalti si fa ca asta sa se observe pentru ca ea sa te placa si constientizeze ca tie iti pasa :* asta o va atrage sigurwinking. Succes!:*

3 răspunsuri:
| lavi_3436 a răspuns:

I-ati o undita!

| lavi_3436 a răspuns:

Ia-ti*

| iOaNamARYA01 a răspuns:

Buna! acea fata nu mai poti sa o "agati" pentru ca este deja luatawinking eventual dupa ce va fi sollo happy iar. dupa parerea mea ai putea sa fi si tu un pic dragut cu o fata de care iti place si este singura.si ii poti spune ca ti la ea si sa va plimbati intr'un loc in care nu este ff multa lume.winking