| moftuliki a întrebat:

Si acum o intrebare pentru baieti laughing ke ati prefera o fata care nu mai este virgina sau care mai este? big grin

Răspuns Câştigător
| buldog a răspuns:

Depinde de ce doreste baiatul respectiv de la acea fatahappy
Daca tine mult la ea si are o relatie de mult timp, ar vrea sa fie inca virgina! Daca baiatul are doar o aventura de o seara cu o fata, normal ca isi doreste una experimentata, deci versata!

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ei nu mai conteaza ce are fata la activ de mult timp...

| Bacemi a răspuns:

As prefera o fata virgina in sensul ca daca as fi primul ei partener as intelege ca sunt special pentru ea. Se stie ca primul pas pentru fete e destul de dificil si au retineri. Nu refuz o fata doar pentru ca este virgina sau pentru ca nu este. Nu cataloghez fetele dupa asta. Daca iubesc o fata si ea ma iubeste e totul bine. Asta conteaza.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eh...nu fac eu mofturi din astea, fata sa fie laughing
... daca iti place cineva asta e un aspect secundar. Cine impune asemenea limite a nimerit in mileniul gresit. A se expedia in regim de urgenta.

lolita
| lolita a răspuns:

Barbatii prefera virginele deoarece nu suporta comparatiile rolling on the floor

| Emeraude a răspuns:

Fetelor, wtf, e cumva criza de barbati de raspundem tot noi?rolling on the floor)))

| kidulinha a răspuns:

Dooh exista si specimene care nu mai sunt virgine si tot sunt praf si scanduri in pat. Deci.smug
Are dreptate Buldog. :*

| unione a răspuns:

Care nu mai este!

| VodkaCoca a răspuns:

Inainte era faza ca vroeau o fata virgina, acum nu mai e asa, sa aiba experienta, plus astia care va ganditi ca voi ati dezvirginato pe prietena voastra si tineti mult la ea, ea dupa un timp va vrea sa incerce si alta sa vada cum e laughing

| dydy22 a răspuns:

Eu mi-as dori o fata care este virgina, dar nu m-as da la oparte nici de la o fata care nu mai este virgina, in fine nu conteaza daca nu are experienta se poate invata nu toti au stiut ce sa faca si cum sa faca,

| gingasull a răspuns:

Daca varsta mi-ar mai permite sa stau sa astept o fata virgina, sa o faca atunci cand este ea pergatita... as alege o virgina, dar cum din pacate varsta nu-mi mai permite sa astept, as alege una care nu mai este virgina happy.

| PurpleLadybug a răspuns:

Poate raspunde si o fatabatting eyelashes? locig ca o prefera pe cea care nu mai este pentru ca deja are putina experienta, nu una care la prima experienta, probabil, sta ca scanduralaughing dar deh...toti avem o prima oara pana la urma, nu? laughing

| Andreeagen a răspuns:

Permite'mi si mie sa raspund te rog
Depinde pentru ce o vor Daca e pentru o noapte logik ca vor una experimentata care implicit numai e virgina
Daca o vor pentru o viata vor o fata cuminte, virgina.

Mai exista si exceptii

| oky a răspuns:

Una care nu mai e pentru ca ai mai putin de munca cu ea laughing.( adica e mai experimentata, stie cum sta treaba )winking

| Logout a răspuns:

Bhua intrebarea este...: nu esti mandru cand dezvirginezi o fata? eu cred ca estiwinking

| Florin_3378 a răspuns:

Pentru mine ii egallaughingcat ma tine sa nu mai fac tampeni si sa intru in rahat de fiecare data cand ma intalnesc cu sticletiilaughinglaughinglaughing

| lexony a răspuns:

Eu as prefera o fata virgina, ca sa fiu eu primul si daca nu are experienta, o invat eu. Pana la urma urmei o sa'i dau si meditatii.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ei aleg pe cele versate tongue. Sa le faca si lor munca mai usoara. Dar daca tot sunt ei cei cu gandirea logica pe lumea asta , nu e logic ca cei care evita virginele sunt lasi si iresponsabili? tongue Nu se simt in stare sa "rupa" sigiliul . Ntz Ntz Ntz...rusinica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ei aleg pe cele versate tongue. Sa le faca si lor munca mai usoara. Dar daca tot sunt ei cei cu gandirea logica pe lumea asta, nu e logic ca cei care evita virginele sunt lasi si iresponsabili? tongue Nu se simt in stare sa "rupa" sigiliul. Ntz Ntz Ntz...rusinica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde la ce te referi adica la ce am prefera o fata, pentru o noapte sau pentru todeauna? sa zic asa.

| iulianlll a răspuns:

Cu virginele devine o problema dup asa ca de preferat sunt cele "initiate"deja...

| muzur a răspuns:

Si una si alta. daca e virgina si nu are experienta o pot invata si poate invata pe parcurs, ca nimeni nu s-a nascut invatat...

. si daca nu e, poate are, poate nu are experienta ne ajutam ca sa fie totul ok...