| PianoPlayerX a întrebat:

Intrebare pentru fete...Ce parere aveti despre baietii care canta la pian? Cum vi se par fata de alti baieti care canta la chitara?

10 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Cred că sunt foarte îndemânatici ambii. Cu degete antrenate, agile, dibace.
Pe de altă parte, mai ştiu că cei care cântă la chitară, au buricele degetelor destul de aspre şi groase, iar din acest punct de vedere: un + pentru pianişti.

Ah, mereu mi-au plăcut băieţii virtuoşi şi virtuozi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(._.)
Sunt si ei oameni, nu?
Este foarte frumos ca sti sa canti la pian, multi ar dori asta de altfel si la chitara love struck
Nu sunt cei care canta la chitara mai presus decat cei care canta la pian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu planga cand canta.
In rest putin imi pasa la ce instrument stiu ei sa cante.

| gingergirl1 a răspuns:

Par mai eleganti, parerea mea. Adica isi investesc timpul in ceva constructiv.
Eu nu am talent la muzica, dar apreciez cand vad pe cineva ca stie canta la un intrument happy

| anonima0101 a răspuns:

Mi se pare un lucru foarte impresionant sa stii sa canti la pian dar prefer chitara.

| MidnightR a răspuns:

Sa-nteleg ca daca nu le place fetelor pianul te-apuci de chitara?

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Eu am o parere foarte buna despre ei. Sunt oameni normali care issi canalizeaza energia in ceva frumos. Este foarte dragut sa vezi un baiat care ii canta unei fete la pian/chitaara. Pianul e mai elegant, dar si chitara este un instrument ok. Bafta!

| DumnezeuTatal a răspuns:

Depinde, poti canta si la vioara cu 13 corzi daca nu ai nici o calitatea care sa te faca placut de catre fete.

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Pianul e cel mai frumos instrument muzical, chitara e un instrument la care canta oricine deci eu as prefera un baiat care canta la pian

| cedrea923 a răspuns:

De fapt, fetelor le plac doar baietii care canta la ceatârnă. Apuca-te de ea si or sa te apuce si fetelewinking