| cetrist a întrebat:

Salut, intrebare pentru fete numele raul vi se pare frumos?

Răspuns Câştigător
| daanyelaa a răspuns:

Numele e dragut...acum fiecare are preferintele lui. da'nu numele conteaza si ceea ce este.cum se poartawinkingwinking

8 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Imi place mai mult david

| flory_9483 a răspuns:

Pana la urma nu conteaza numele conteaza cum te intelegi cu persoana respectiva, da este un nume dragut.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Fain! E un nume nu extren de conun dar cu ceva special!

| ioneluka a răspuns:

Fiecare nume e frumos in felul lui...happy...Raul de exemplu este:

RAUL - Varianta spaniola a numelui Randolf...winking

P. S. O fata nu se uita dupa nume... ea se uita dupa trasaturi si caracter...numele nu cucereste nimicbig grin

| maria ;x a răspuns:

Da... e dragut numele

| mfbluu a răspuns:

Da e chiar dragut numele da nu e printre preferatele melehappy

| andr33a_5009 a răspuns:

Da este un nume foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da destul de fain numele raul