| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. Am o intrebare mai ciudata... Va place numele Victoria? eu am numele asta dar nu-mi place nicicum... dar pentru Mihaela, care alint vi se pare mai frumos, Mia sau Maia?

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Bună!

Victoria mi se pare un nume puternic şi dominant. Poate este şi din cauză că Victoria îmi aduce aminte de cuvântul "victorie", dar oricum îmi place mult!
Găndeşte-te că tu eşti cea victorioasă mereu şi nimeni nu te poate domina pe tine, pentru că tu eşti Victoria! Frumuşico, stai liniştită că numele tău este foarte frumos!
happy

Pentru numele Mihaela, alintul Maia mi se pare mai drăguţ şi mai copilăresc.

Te pup! happy :* love struck

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Numele de Victoria mi se pare frumos.
Dintre cele 2 alinturi aleg Mia.
O seară frumoasă!

| Niiiicu a răspuns:

Nu imi place victoria, imi place maia

| LAriiscukka a răspuns:

Maia e destul de frumos alint happy acuma depinde si de tine care iti place mai mult