| maidausipelascoala a întrebat:

Iubesc fata de care m-am despartit acum 1 an. Ea nu cred ca m-a iubit nici cand a fost cu mine.Eu o iubesc mai mult pe zi ce trece si nu stiu daca e noapte de la Dumnezeu in care sa nu o visez. Ea sta acum cu un baiat care 100% vrea sa i-o traga si sa i dea papucii doar ca ea nu o vede.Eu vreau sa fie fericita chiar daca nu mai e cu mine si daca eu nu o pot avea macar sa o aiba cineva care o merita.Nu vreau sa o despart dar nici cu tipul ala nu o vreau pentru ca e un distrus care i vrea raul.Va rog dati-mi un sfat cum sa procedez sa o aduc macar pe calea cea buna daca nu inapoi la mine.As incerca sa i spun ce simt dar nu cred ca mar asculta nu cred ca mai are timp si pentru mine.Muntumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Nu merita sa te obosesti pentru ea, las-o sa vada ce a pierdut.

| ELLSSA a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Speranta moare ultima!
Daca o iubesti cu adevarat incearca sa ii deschizi ochisorii inchisi. Vorbeste cu ea si spune-i ce simti.
Nu il lasa pe acela sa o distruga. Fa-o sa fie numai a ta.
Bafta multa multa!

| Pandaaa a răspuns:

Chestii de genul acesta am vazut si prin filme. Fata nu va realiza asta decat cand va fi prea tarziu. Poti incerca sa ii spui adeverul ca tu o iubesti, si ca partenerul ei actual ii va vrea raul. Insa ea va spune ca minti doar ca esti gelos si ca vrei sa il desparti de el. Timpul iti va da un raspuns clar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa un an de zile tu cam ai trebuia sa o uiti si sati gaseti o alta fata