| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un iubit. m-am despartit de el acum un an. de atunci il visez noapte de noapte. oare dc? stie cineva ce mi se intampla?

5 răspunsuri:
| EmySweety a răspuns:

Probabil sentimentele pe care le-ai avut pentru acest baiat au fost destul de puternice. Pentru tine relatia aceea a contat destul de mult. Nu iti face griji, iti va trece pe parcurs

Sper ca te-am ajutat!
Smile! happy

| Anastasiaa a răspuns:

Subconstientul tau, poate te simti inca vinovata ca te`ai despartit de el...sau te`ai indragostit de elhee hee...

| Balboa a răspuns:

Hai na. chiar asa? 365 de nopti in care l-ai visat? in orice caz, daca chiar ai tinul la el si esti in perioada adolescentei "acute" e perfect normal. nu ai absolut nmc.

| Andre a răspuns:

Iti zic eu inca il mai plaki sau iubesti depinde ce ai simptit pentru el ...sh mie mi se intampla foarte des

Succes

| r0xyna a răspuns:

Iti este fff dor de el