| RichardParker a întrebat:

Salut, iubita mea ma bate. Ce e de facut? Am incercat sa ma apar, dar nu merge mereu. Si ei ii place sa ma bata.

Răspuns Câştigător
| Atticus13 a răspuns:

Te bate pentru ca are nevoie de atenție din partea ta^^ E probabil o joacă de-a ei, pentru ca dragostea ne transforma in copii. Sau se antrenează pentru campionate MMA pe tine, nu știu. Tu știi mai bine laughing)

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scoate pistolul si impusco in cap sau o bata de baseball cu tepi

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa stai in asemenea relatie!

| corbulalbrosu a răspuns:

Se zice ca bataia este rupta din Rai. Probabil ca te ''fragezeste'' pentru a fi primit acolo... ''en fanfare''. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Poate este nemultumita de prestatia ta in pat. Cauta sa o mutumesti si totul se va schimba in bine.

| Andreeush a răspuns:

Și de ce o lași să te bată?

| Sofer a răspuns:

Ii acorzi destula atentie?

| Dalmore a răspuns:

Îi dai un covrig, nu e ea însăși când îi e foame.

| CleanHeart a răspuns:

Radeti de saracu baiat dar stiti cati baieti isi iau bataie pe bune laughing iubita ta incerca sa te atentioneze ca se plictiseste de moarte, distruge monotonia si faceti chestii noi impreuna poate asa te cafteste mai rar laughing

| Alexandrionelu a răspuns:

Ca și băiat ai 2 optiuni: îndură, sau lovește-o inapoi. Doar ca dacă o lovești înapoi s-ar putea sa faci pârnaie tongue Trăiască egalitatea dintre sexe!

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Aruncă cu ghiveciul după ea!

| Panada56 a răspuns:

????

| Panada56 a răspuns:

Vrea să-i eu tragi!